was successfully added to your cart.

Copywriting

czyli budowanie treści serwisu www

Copywriting jest ofertą skierowaną do organizacji poszukujących rozwiązań służących budowaniu odpowiednich, wartościowych z punktu widzenia odwiedzających i wyszukiwarek treści zamieszczanych na promowanym serwisie www. Umieszczenie tekstów, które są nie tylko merytoryczne, ale i zoptymalizowane na potrzeby algorytmów wyszukiwania sprawia, że strona je zawierająca będzie wyżej umieszczona w jego rezultatach, co wprost przekłada się na wzrost jej popularności, a więc także stopień zainteresowania oferowanymi przez firmę produktami lub usługami.

Copywriting a pozycjonowanie stron

Copywriting jest podstawowym, a co za tym idzie koniecznym elementem budowania wartościowej treści serwisu internetowego organizacji Klienta. Nawet najlepiej przygotowana pod względem technicznym i atrakcyjna wizualnie strona nigdy nie będzie notowana wysoko w rezultatach wyszukiwania organicznego (z ang. SERP – Search Engine Results Page), jeżeli nie znajdzie się na niej odpowiednio skonstruowany i przede wszystkim merytoryczny tekst. Dlatego właśnie copywriting jest tak istotny, gdy chodzi o pozycjonowanie stron www – stworzony na ich potrzeby tekst powinien być punktem wyjścia do dalszych działań związanych z optymalizacją serwisów.

Wychodząc naprzeciw tym wymogom, znikl.pl od początku działalności oferuje w pełni profesjonalny copywriting, tworzony przez osoby z wieloletnim doświadczeniem dziennikarskim oraz specjalizujących się w pisaniu wartościowych merytorycznie i dostosowanych do potrzeb związanych z SEO tekstów o różnej tematyce. Agencja współpracuje w tym zakresie z organizacjami reprezentującymi różne branże, opracowując na ich potrzeby zarówno artykuły na strony internetowe, jak też prowadząc blogi firmowe czy redagując newslettery. Podejmujemy się również zadań związanych z wymyślaniem atrakcyjnych haseł reklamowych tworzonych nie tylko na potrzeby serwisu www, ale także innych materiałach promujących działalność Klienta – od wizytówek po reklamy wielkopowierzchniowe.

copywriting

Copywriting a pozycjonowanie stron

By | Copywritng | No Comments

Nawet najlepiej zaprojektowana i wyglądająca strona internetowa szybko okaże się mieć tyle wartości, co zwykła papierowa wizytówka, jeśli odpowiednio nie zadbamy o publikowane nie niej treści. Jeżeli chcesz, aby Twój serwis www był dobrze odebrany zarówno przez odwiedzających, jak i piął się w górę w wynikach wyszukiwania to właśnie w tym momencie odsłania się pole do popisu dla copywritera. Read More

Copywriting – oferta i ceny usług

Poniższa tabela zawiera jedynie podstawowy schemat wyceny usług związanych z copywritingiem, które obowiązują w przypadku zlecenia stworzenia jednego lub serii kilku tekstów. W ramach współpracy o szerszym zakresie, jesteśmy w stanie świadczyć usługi copywriterskie na podstawie indywidualnie ustalonych, preferencyjnych stawek.

Opisy usług, produktów, organizacji

PLN 50

max 1000 znaków ze spacjami

Tekst na stronę www (artykuł)

PLN 100

(max 2000 znaków ze spacjami)

Artykuł sponsorowany / reklamowy

PLN 200

max 2000 znaków ze spacjami

Teksty na blogi tematyczne/firmowe

PLN 80

max 2000 znaków ze spacjami

Artykuły do newslettera/mailingu

PLN 80

max 2000 znaków ze spacjami

Artykuł na potrzeby SEO

PLN 150

max 2000 znaków ze spacjami

Ceny podane w tabelach są cenami netto.