was successfully added to your cart.

Narzędzia dla webmasterów

  • 0
  • 11 maja 2015

Znajdź błędy i źródła pozycji

Zarówno tworzenie jak i pozycjonowanie serwisu www nie odniesie pożądanych rezultatów, jeśli podczas obu tych procesów nie zadba się o odpowiednią optymalizację promowanych stron. To ona w znacznej mierze decyduje, czy strona będzie wartościowa dla silników internetowych wyszukiwarek a w pewnych aspektach również i odwiedzających.

Narzędzia dla Webmasterów

Narzędzia Google dla webmasterów (z ang. Webmaster Tools) pozwalają profesjonalistom zajmującym się promocją Twojej strony wyłapać pojawiające się na nich błędy zarówno w kodzie strony, jak i znaleźć wskazówki do odpowiedniego doboru treści. Błędy związane z indeksowaniem, albo inne usterki związane z kodem stron potrafią skutecznie zniechęcić algorytmy wyszukiwarek do umieszczania stron na wysokich pozycjach. Warto więc je zawczasu wyłapać i wyeliminować.

Dzięki narzędziom dla webmasterów można też łatwo zidentyfikować źródła odwiedzin każdego serwisu www. Dowiemy się m.in. jakie hasła (słowa kluczowe, frazy) wpisywano w wyszukiwarce nim skierowała ona internautów do Ciebie, a także ustalić, które z nich są najskuteczniejsze i generują najwięcej ruchu.

Do tego dochodzi też wiedza o stronach, poprzez które, dzięki umieszczonym na nich linkom, zwiększa się ruch na Twoim serwisie www. Wszystko to dla profesjonalisty będzie stanowiło bezcenny zasób wiedzy, jeśli zdecydujesz się na promocję przez pocyjonowanie swoich stron www.

Masz Pytania? Chętnie na nie odpowiemy, Skontaktuj się z nami