Agencja marketingu internetowego ZNIKL jest tworzona przez zespół specjalistów różnych dziedzin, skupionych wokół zadań związanych z tworzeniem, rozwijaniem i pozycjonowaniem stron www dla firm o dowolnym profilu działalności. Misją firmy jest dostarczanie najwyższej jakości usług, mających promować działalność jej Klientów w Internecie oraz wsparcie w budowaniu pożądanego wizerunku, który ma w efekcie przyczyniać się do rynkowego sukcesu promowanych marek, usług czy produktów.

Pracujący w agencji specjaliści są doskonale świadomi rosnącego znaczenia Internetu jako medium, z wiodącą rolą wyszukiwarek w roli głównego dostawcy informacji dla potencjalnych odbiorców rozmaitych usług, czy produktów oferowanych przez współpracujące z nami organizacje. Niezależnie od zakresu i rodzaju działań podejmowanych w ramach oferowanych przez agencję usług, jej zespołowi przyświeca dążenie do tworzenia takich kanałów komunikacji z odbiorcami, których efektywność stanie się nie tylko wymierna, ale i mierzalna.

W trosce o wizerunek

Nasza oferta, której trzonem od początku jest tworzenie i pozycjonowanie stron internetowych, została podzielona na konkretne obszary katalogu usług, które mogą być świadczone zarówno osobno, jak i w różnych konfiguracjach na preferencyjnych dla Klienta warunkach. Jesteśmy otwarci na różne modele współpracy, zależnie od powierzonych nam zadań i określonego zakresu działań nad powierzonymi nam serwisami i ich otoczeniem. Z przykładowymi realizacjami, jakie zostały przez nas przeprowadzone w ciągu ostatnich miesięcy, można zapoznać się odwiedzając osobną, poświęconą im część naszego serwisu www.

Do każdego zainteresowanego współpracą podmiotu zawsze podchodzimy indywidualnie, chcąc przede wszystkim poznać oczekiwania Klienta związane z obecnością w Internecie, nim zaproponujemy konkretne działania i rozwiązania służącego osiąganiu zamierzonych celów. Jesteśmy elastyczni i stale gotowi do uczenia się, pragnąc sprostać każdemu wyzwaniu, jakie przed nami się pojawi.

Nasi Klienci