Agencja marketingu internetowego znikl.pl jest tworzona przez zespół profesjonalistów różnych specjalności, skupionych wokół zadań związanych z tworzeniem, rozwijaniem i pozycjonowaniem serwisów www przedsiębiorstw i innych organizacji o praktycznie dowolnym profilu działalności. Misją firmy jest dostarczanie najwyższej jakości usług, mających promować działalność jej Klientów w Internecie oraz wsparcie w budowaniu pożądanego wizerunku, który ma w efekcie przyczyniać się do rynkowego sukcesu promowanych marek, usług czy produktów.

Pracujący w agencji specjaliści są doskonale świadomi rosnącego znaczenia Internetu jako medium, z wiodącą rolą wyszukiwarek w roli głównego dostawcy informacji dla potencjalnych odbiorców rozmaitych usług, czy produktów oferowanych przez współpracujące z nami organizacje. Niezależnie od zakresu i rodzaju działań podejmowanych w ramach oferowanych przez agencję usług, jej zespołowi przyświeca dążenie do tworzenia takich kanałów komunikacji z odbiorcami, których efektywność stanie się nie tylko wymierna, ale i mierzalna.

Nasza oferta – tworzenie i pozycjonowanie stron. Troska o wizerunek.

Nasza oferta, której trzonem od początku jest tworzenie i pozycjonowanie stron internetowych, została podzielona na konkretne obszary katalogu usług, które mogą być świadczone zarówno osobno, jak i w różnych konfiguracjach na preferencyjnych dla Klienta warunkach. Jesteśmy otwarci na różne modele współpracy, zależnie od powierzonych nam zadań i określonego zakresu działań nad powierzonymi nam serwisami i ich otoczeniem. Z przykładowymi realizacjami, jakie zostały przez nas przeprowadzone w ciągu ostatnich miesięcy, można zapoznać się odwiedzając osobną, poświęconą im część naszego serwisu www.

Do każdego zainteresowanego współpracą podmiotu zawsze podchodzimy indywidualnie, chcąc przede wszystkim poznać oczekiwania Klienta związane z obecnością w Internecie, nim zaproponujemy konkretne działania i rozwiązania służącego osiąganiu zamierzonych celów. Jesteśmy elastyczni i stale gotowi do uczenia się, pragnąc sprostać każdemu wyzwaniu, jakie przed nami się pojawi.

Nasi Klienci

Usługi

Tworzenie stron internetowych

Stworzenie własnej strony www stało się dziś koniecznością. Profesjonalny serwis internetowy szybko stanie się Twoim podstawowym i skutecznym narzędziem do rozszerzenia działalności i osiągania lepszej pozycji na rynku.

Pozycjonowanie

Odpowiednie pozycjonowanie Twojej strony w wynikach wyszukiwarki sprawi, że dużo łatwiej zobaczą Cię ludzie zainteresowani produktami lub usługami w twojej branży. Jest to skuteczne i tanie narządzie do reklamy i promocji w Internecie.

Identyfikacja wizualna

Coraz częściej zamiast słowami komunikujemy się obrazkami. Umiejętnie opracowane i przede wszystkim logo, umieszczone na wizytówce, stronie lub materiałach reklamowych może dać lepszy efekt niż tysiące nawet najlepiej napisanych słów.

Sklepy internetowe

Handel internetowy z roku na rok systematycznie zwiększa swój udział w całym rynku sprzedaży detalicznej. Otwarcie sklepów internetowych stało się dla niektórych sposobem do zbudowania przewagi nad konkurencją.

Linki sponsorowane – Adwords

Stworzyłeś już serwis www i chciałbyś natychmiast rozreklamować go w internecie ? Dobrym rozwiązaniem jest pozycjonowanie za pomocą linków sponsorowanych w Adwords (PPC – z ang. Pay Per Click).

Media społecznościowe

Jeżeli myślisz poważnie o wykorzystaniu internetu do swojej działalności, to niezbędnym uzupełnieniem musi stać się dziś Twoja obecność na portalach społecznościowych takich jak Facebook i Google +.