was successfully added to your cart.

Prestashop

  • 0
  • 8 grudnia 2015
Prestashop

Nowoczesność bez wątpienia jest także domeną internetu. Sieć staje się mobilnym systemem zarządzania, gdzie treść ma wpływ na to jak dany towar zostanie wyeksponowany. Nowoczesna strona internetowa to jak półka sklepowa, która od razu mówi „Kup teraz”.

Tak jest też w przypadku zarządzania. Jeśli jesteś początkującym lub średnio zaawansowanym właścicielem strony internetowej to Prestashop jest właśnie dla Ciebie. Ktoś pewnie by rzekł, że to slogan reklamowy. I tak jest. Co dobre – trzeba chwalić.

Prestashop – E-commerce

Jest on jednym z najbardziej powszechnych i ogólnie dostępnych skryptów do prowadzenia sklepu internetowego. Doskonale sprawdzi się przy średniej jak i dużej ilości produktów. Idealnie sprawdzi się dla tych, którzy dopiero zaczynają swoja przygodę z internetem. Szybka i inteligentna obsługa to główne zalety. Co by nie mówić, ma ich jeszcze sporo. Przy korzystaniu z systemu apetyt rośnie w miarę korzystania. System oddaje swoje walory lekkości i zachęca do wgłębienia się w tajniki jego funkcjonowania.

Dla sklepów z małym asortymentem, a dużą ilością odwiedzi na stronie warto pomyśleć o innym programie – takie też opinie krążą w internecie. Bardziej błędnej opinii szukać nie trzeba!. Prestashop nie jest wydajniejszy, gdy produktów jest 100 niż gdy jest ich 1000 czy 5000. warto dodać, że jeśli nasze wymagania względem programu wzrosną, ewentualne braki wbudowanych funkcjonalności można uzupełnić darmowymi bądź płatnymi wtyczkami. Odpowiedz na newralgiczne pytania zatem przychodzą same. To narzędzie, które spełnia swoje oczekiwania, a przede wszystkim spełnia oczekiwania użytkowników.

Ogromnym plusem jest fakt, że właściciel sklepu nigdy nie zostanie sam ze swoim problemem, ponieważ społeczność programistów specjalizujących się w Prestashopie bardzo sprawnie rozwija się. Prestashop dzięki swojej wydajności, rozbudowanej funkcjonalności i poprzez dość prosty sposób modyfikacji narzędzia czynią go jedną z lepszych aplikacji dla programistów. O plusach można mówić jeszcze więcej. Zatem. Zalet skryptu jest wiele. Na pewno można zaliczyć do nich administrację, która posiada dość intuicyjny i przyswajalny panel. Jest to ważne dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę w Internecie.

Jeśli chodzi o instalację i modyfikację, narzędzie opiera się o popularny system szablonów o nazwie „Smarty”. Wielu designerów i programistów zna doskonale ten system, więc nie będzie problemu ze znalezieniem kogoś, kto wykona potrzebne modyfikacje.Mówiąc o zaletach Prestashopu, trzeba wspomnieć o jego funkcjonalności, wprawdzie wiele z nich nie dorównuje Magneto, ale pamiętajmy, że Prestashop przeznaczony jest dla początkujących, a brakujące funkcje można doinstalować.

Dzięki wbudowanemu systemowi indeksacji strony, narzędzie jakim jest Prestashop jest wydajny i nie wymaga dużej ilości zasobów serwera.

Masz Pytania? Chętnie na nie odpowiemy, Skontaktuj się z nami