Opieka nad stroną www jest ofertą składającą się z zespołu usług kierowanych do organizacji posiadających już własne serwisy internetowe, chcących outsourcować specjalistów w zakresie prac związanych z utrzymywaniem, aktualizowaniem i rozbudowywaniem stron www. Zapewnienie w ten sposób stabilności i płynności działania serwisów pozwala nie tylko oszczędzić czas oraz uniknąć ryzyka przestoju ich działania, ale jest także rozwiązaniem atrakcyjnym pod względem ponoszonych wydatków.

Profesjonalna opieka nad stroną www – korzyści i zalety

W obecnych realiach strona www musi być nieustannie aktualizowana i rozbudowywana, aby pozostawać atrakcyjną nie tylko dla wyszukiwarek, ale i użytkowników. Profesjonalna opieka nad nią pomoże nie tylko to osiągnąć, ale zapewni również stałe monitorowanie jej zaplecza, czyli przede wszystkim systemu zarządzania treścią CMS m. in.: WordPress, Joomla, Prestashop.

  wordpress-icon joomla-iconpresta

Powierzenie tych czynności wykwalifikowanym i doświadczonym specjalistom umożliwi stałe utrzymywanie serwisu w optymalnym stanie, a także szybką reakcję na pojawiające się błędy i ich usuwanie. Zaangażowanie do prac związanych z utrzymywaniem strony zewnętrznego podmiotu pozwoli organizacjom oszczędzić cenny czas i koszty, a ich członkom zapewnić komfort i pewność, że o każdej porze serwis internetowy będzie sprawnie pracował na ich rynkowy sukces.

Poszczególne działania w ramach oferowanej przez nas opieki nad serwisami internetowymi obejmują czynności, takie jak:

  • prace związane z utrzymywaniem strony (wdrażanie aktualizacji, czynności konfiguracyjne),
  • monitorowanie poprawności działania serwisu – wyszukiwanie błędów i ich eliminacja,
  • poprawne rozbudowywanie stron – dbanie o spójny layout podstron w poszczególnych kategoriach, ich odpowiednie linkowanie,
  • optymalizacja na potrzeby przeglądarek (np. skrócenie czasu ładowania stron),
  • śledzenie i raportowanie statystyk strony,
  • dodawanie treści na życzenie Klienta, w tym multimediów (obrazy, filmy, dźwięki, slidery itp.).