was successfully added to your cart.

Copywriting

czyli budowanie treści serwisu www

Copywriting jest ofertą skierowaną do organizacji poszukujących rozwiązań służących budowaniu odpowiednich, wartościowych z punktu widzenia odwiedzających i wyszukiwarek treści zamieszczanych na promowanym serwisie www. Umieszczenie tekstów, które są nie tylko merytoryczne, ale i zoptymalizowane na potrzeby algorytmów wyszukiwania sprawia, że strona je zawierająca będzie wyżej umieszczona w jego rezultatach, co wprost przekłada się na wzrost jej popularności, a więc także stopień zainteresowania oferowanymi przez firmę produktami lub usługami.

Copywriting a pozycjonowanie stron

Copywriting jest podstawowym, a co za tym idzie koniecznym elementem budowania wartościowej treści serwisu internetowego organizacji Klienta. Nawet najlepiej przygotowana pod względem technicznym i atrakcyjna wizualnie strona nigdy nie będzie notowana wysoko w rezultatach wyszukiwania organicznego (z ang. SERP – Search Engine Results Page), jeżeli nie znajdzie się na niej odpowiednio skonstruowany i przede wszystkim merytoryczny tekst. Dlatego właśnie copywriting jest tak istotny, gdy chodzi o pozycjonowanie stron www – stworzony na ich potrzeby tekst powinien być punktem wyjścia do dalszych działań związanych z optymalizacją serwisów.

Wychodząc naprzeciw tym wymogom, znikl.pl od początku działalności oferuje w pełni profesjonalny copywriting, tworzony przez osoby z wieloletnim doświadczeniem dziennikarskim oraz specjalizujących się w pisaniu wartościowych merytorycznie i dostosowanych do potrzeb związanych z SEO tekstów o różnej tematyce. Agencja współpracuje w tym zakresie z organizacjami reprezentującymi różne branże, opracowując na ich potrzeby zarówno artykuły na strony internetowe, jak też prowadząc blogi firmowe czy redagując newslettery. Podejmujemy się również zadań związanych z wymyślaniem atrakcyjnych haseł reklamowych tworzonych nie tylko na potrzeby serwisu www, ale także innych materiałach promujących działalność Klienta – od wizytówek po reklamy wielkopowierzchniowe.

copywriting

Copywriting a pozycjonowanie stron

By | Copywritng | No Comments

Nawet najlepiej zaprojektowana i wyglądająca strona internetowa szybko okaże się mieć tyle wartości, co zwykła papierowa wizytówka, jeśli odpowiednio nie zadbamy o publikowane nie niej treści. Jeżeli chcesz, aby Twój serwis www był dobrze odebrany zarówno przez odwiedzających, jak i piął się w górę w wynikach wyszukiwania to właśnie w tym momencie odsłania się pole do popisu dla copywritera. Read More