Pozycjonwanie stronPozycjonowanie stron internetowych jest przedmiotem działalności agencji od początku jej istnienia. Firma ma na swoim koncie kilkaset skutecznie wypozycjonowanych fraz dla podmiotów o różnej wielkości, reprezentujących rozmaite rynkowe branże. Oferowane przez znikl.pl pozycjonowanie może być realizowane w modelu płatności za efekt lub jako element szerszego pakietu wykonywanych usług. Wówczas opłaty i szczegóły współpracy są ustalane w drodze indywidualnych umów.

Pozycjonowanie stron www ­ możliwości i potencjalne korzyści

Pozycjonowanie stron www jest procesem zmierzającym do osiągnięcia przez serwis jak najwyższej pozycji w wynikach wyszukiwania po wpisaniu przez użytkowników określonych słów lub fraz. Staje się to możliwe dzięki poszczególnym działaniom podejmowanym przez specjalistów różnych dziedzin, obejmujących techniczną optymalizację stron na potrzeby wyszukiwarek, jak też odpowiednie zarządzanie umieszczaną na niej treścią.

Korzyści płynące z postępów w tym procesie to przede wszystkim wzrost liczby osób, które zauważają i odwiedzają serwis. Link do niego na pierwszej stronie rezultatów wyszukiwania znacząco wpływa na wzrost popularności stron, tym samym zwiększając zainteresowanie działalnością i ofertą Klienta. W porównaniu z tradycyjnymi formami reklamy ma to tę zaletę, że jest ona kierowana wyłącznie do osób potencjalnie zainteresowanych ofertą firm ­ właśnie dlatego, że szukają informacji na określone tematy z nią związane. Jednocześnie koszt dotarcia do użytkownika jest o wiele tańszy niż promocja w prasie czy telewizji.

Modele płatności za pozycjonowanie

Agencja jest w stanie podjąć się pozycjonowania zarówno na lokalne potrzeby małego biznesu, jak też podnoszenia pozycji serwisów w rezultatach wyszukiwania o zasięgu ogólnokrajowym. W przypadku podmiotów, które dopiero zamierzają rozpocząć pozycjonowanie, firma jest w stanie doradzić jakie frazy u słowa kluczowe powinny stać się priorytetem oraz przeanalizować konkurencję w tym zakresie.

Jeżeli chodzi o aspekt cenowy pozycjonowania, to kwestię wyboru modelu płatności pozostawiamy do dyspozycji Klienta. Najczęściej stosowaną zasadą jest płatność za efekt ­ rachunek za pozycjonowanie stron wystawiamy dopiero po osiągnięciu określonych w umowach pozycji. W przypadku powierzenia agencji również opieki nad całością serwisu, stawki stają się o wiele bardziej preferencyjne. Niezależnie od modelu Klient będzie cyklicznie otrzymywał raporty z postępów prac na pozycjonowaniem.