Znikl.pl tworzy i wdraża sklepy internetowe na bazie technologii PrestaShop, na której pracuje obecnie dziesiątki tysięcy organizacji prowadzących biznes w ramach e-commerce.

Budowane przez agencję sklepy internetowe są odpowiednio zabezpieczonym, stabilnym i funkcjonalnym środowiskiem, którego poszczególne aspekty można łatwo dostosować do specyfiki działalności Klienta, jak i aktualnie panujących trendów.

Sklep internetowy DormarAgro

Sklepy internetowe na potrzeby biznesu

Sklepy internetowe tworzone dla Klientów obejmują zarówno prace związane z ich budowaniem od zera, jak również przebudowę tych istniejących (nie tylko na bazie PrestaShop). W tym drugim przypadku agencja jest w stanie skutecznie i pełni bezpiecznie przeprowadzić migrację najważniejszych danych (np. oferowanych produktów), pozwalając oszczędzić czas związany z tworzeniem nowej bazy informacji.

Stosowane rozwiązanie technologiczne w ramach PrestaShop dają organizacjom nie tylko proste w obsłudze i funkcjonalne, ale też elastyczne narzędzia pozwalające szybko reagować na zmienne warunki ekonomiczne oraz z powodzeniem rozbudowywać sklepy internetowe w ramach sieci autoryzowanych przedstawicieli czy też skoncentrować wiele przedsięwzięć w jednym, łatwym do zarządzania środowisku.

Wdrażanie PrestaShop i wsparcie po uruchomeniu

Wdrażając sklepy internetowe na bazie PrestaShop, agencja dba również o to, aby Klient potrafił za jego pomocą skutecznie zarządzać swoją działalnością e-commerce. Przez ustalony okres po uruchomieniu, udzielamy bezpłatnego wsparcia technicznego oraz krótko przeszkalamy osobę, która w firmie będzie odpowiedzialna za administrowanie sklepem.

Uzupełnieniem oferty w zakresie tworzenia sklepów, są pozostałe świadczone przez znikl.pl usługi z zakresu opieki nad serwisem i marketingiem internetowym. Jesteśmy w stanie pomóc wypromować sklep poprzez prowadzenie i zarządzanie kampanią linków sponsorowanych, a w dłuższym okresie czasu zadbać też o pozycjonowanie oferty w wyszukiwarce Google. Dla zbudowanych przez agencję sklepów usługi te są wykonywane w ramach indywidualnie ustalanych umów na preferencyjnych warunkach cenowych.

Zobacz również

Recent Posts / View All Posts

sklepy-internetowe

Sklepy internetowe

| Sklepy internetowe | No Comments

Handel internetowy z roku na rok systematycznie zwiększa swój udział w całym rynku sprzedaży detalicznej. Otwarcie sklepów internetowych stało się dla niektórych sposobem do zbudowania przewagi nad konkurencją, środkiem do…

Prestashop

Prestashop

| Prestashop, Sklepy internetowe | No Comments

Nowoczesność bez wątpienia jest także domeną internetu. Sieć staje się mobilnym systemem zarządzania, gdzie treść ma wpływ na to jak dany towar zostanie wyeksponowany. Nowoczesna strona internetowa to jak półka…