Znikl.pl tworzy i wdraża sklepy internetowe na bazie technologii PrestaShop, na której pracuje obecnie dziesiątki tysięcy organizacji prowadzących biznes w ramach e-commerce.

Budowane przez agencję sklepy internetowe są odpowiednio zabezpieczonym, stabilnym i funkcjonalnym środowiskiem, którego poszczególne aspekty można łatwo dostosować do specyfiki działalności Klienta, jak i aktualnie panujących trendów.

Sklepy internetowe na potrzeby biznesu

Sklepy internetowe tworzone dla Klientów obejmują zarówno prace związane z ich budowaniem od zera, jak również przebudowę tych istniejących (nie tylko na bazie PrestaShop). W tym drugim przypadku agencja jest w stanie skutecznie i pełni bezpiecznie przeprowadzić migrację najważniejszych danych (np. oferowanych produktów), pozwalając oszczędzić czas związany z tworzeniem nowej bazy informacji.

Stosowane rozwiązanie technologiczne w ramach PrestaShop dają organizacjom nie tylko proste w obsłudze i funkcjonalne, ale też elastyczne narzędzia pozwalające szybko reagować na zmienne warunki ekonomiczne oraz z powodzeniem rozbudowywać sklepy internetowe w ramach sieci autoryzowanych przedstawicieli czy też skoncentrować wiele przedsięwzięć w jednym, łatwym do zarządzania środowisku.

Wdrażanie PrestaShop i wsparcie po uruchomeniu

Wdrażając sklepy internetowe na bazie PrestaShop, agencja dba również o to, aby Klient potrafił za jego pomocą skutecznie zarządzać swoją działalnością e-commerce. Przez ustalony okres po uruchomieniu, udzielamy bezpłatnego wsparcia technicznego oraz krótko przeszkalamy osobę, która w firmie będzie odpowiedzialna za administrowanie sklepem.

Uzupełnieniem oferty w zakresie tworzenia sklepów, są pozostałe świadczone przez znikl.pl usługi z zakresu opieki nad serwisem i marketingiem internetowym. Jesteśmy w stanie pomóc wypromować sklep poprzez prowadzenie i zarządzanie kampanią linków sponsorowanych, a w dłuższym okresie czasu zadbać też o pozycjonowanie oferty w wyszukiwarce Google. Dla zbudowanych przez agencję sklepów usługi te są wykonywane w ramach indywidualnie ustalanych umów na preferencyjnych warunkach cenowych.